Jesteśmy firmą rodzinną, która zajmuje się noclegami już blisko 20 lat. Swoją przygodę rozpoczynaliśmy od pola kempingowego, a w tej chwili zapewniamy noclegi w trzech lokalizacjach w miejscowości Dębki. Mogą Państwo spędzić swoje wakacje w naszych pokojach oddalonych 50 m od plaży, a także w drewnianych domkach letniskowych oraz w domkach holenderskich.

Zarezerwuj swój nocleg już teraz!

Opinie klientów

"Od kilku lat przyjeżdżam z mężem niepełnosprawnym , wnukami i pieskiem , z czystym sumieniem mogę polecić wypoczynek w cudownym miejscu z klimatem , las , cisza , spokój i blisko plaży.Domki holenderskie przestronne , czyste , dobrze wyposażone . Przed domkiem duży parasol z miejscem do biesiadowania. Dla dzieci plac zabaw z trampoliną. Sympatyczni właściciele i obsługa. Polecam!"

"Byliśmy rok temu z cała rodzina, warunki nam bardzo przypasowały bardzo dobra cena jak za miejsce przy samym wejściu do plazy. Obsługa miła, profesjonalna i o co nie poprosiliśmy było praktycznie na zaraz. Same domki przestronne duże mogliśmy zaprosić sąsiadów i spokojnie razem pogrillowac i nikt nie był ściśnięty. Polecam bardzo! Helena z Łowicza"

"Zarówno domki jak i plac czyste i zadbane. Spokojna okolica. Miejsce idealne dla małej rodziny i osób ze zwierzętami. Asia z Radomia"

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacje

Pokoje - ul. Spacerowa 18 Domki letniskowe - ul. Liliowa 9 Domki holenderskie - ul. Spacerowa 37

Kontakt

tel. 665 - 140 - 755